Rojst
powrót do forum 2 sezonu

zakochałam się w pierwszym sezonie i bardzo czekałam na drugi. Drugi mocno rozczarował fabułą, powolną i nijaką akcją i zbyt wieloma bohaterami ... brak przywiązania do bohatera oraz powolna akcja pozbawiła ciekawego sensu tej historii. Rozczarowanie.

moniaszczuka

mam dokładnie odwrotne zdanie - fabuła bardzo fajna, aż do samego końca wszytko dopiero się składa, finał bardzo ciekawy

ocenił(a) serial na 7
moniaszczuka

Czy powinno się obejrzeć sezon 1, by być w temacie? Sezony się ze sobą łączą, czy można spokojnie obejrzeć 2?

moniaszczuka

Również nie rozumiem tego zachwytu, dobry kryminał ogląda się w napięciu, a tu wszystko się wlecze żółwim tempem, a tak czekałam na ten film...podobnie było z filmem Czerwony pająk, same ochy i achy, poszłyśmy do kina , a tam wielki shit, kryminał to nie miejsce i czas , żeby skupiać się i tłumaczyć grę jednego aktora, tu musi być dobry scenariusz i rezyser, który wszystko zgra w trzymająca w napięciu całość. Wielkie rozczarowanie

ocenił(a) serial na 8
moniaszczuka

Też mam takie odczucia. Dla mnie ten sezon jest gorszy od 1. Odcinki mi się dłużyły, bardzo mało napięcia, raczej takie flaki z olejem. Po pierwszym odcinku zastanawiałam się czy oglądać pozostałe. Największy plus, to Łukasz Simlat.

ocenił(a) serial na 8
moniaszczuka

tak samo uważam jak Ty

moniaszczuka

Dokladnie!!! Tylko ten wnerwiajacy ogrodnik z wielka grzywa….. Seweryn w pierwszym sezonie to mistrzostwo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones