PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764385}
7,6 84
oceny
7,6 10 1 84
Klecha
powrót do forum filmu Klecha

Bardzo chciałbym wiedzieć kiedy ruszają zdjęcia do tego filmu bo zgłosiłem się na casting do tego filmu .Był nabór w Radomiu na statystów zdjęcia miały ruszyć gdzieś przed wakacjami ,no ale potem dostaje smsa że przepraszamy ale zdjęcia do filmu klecha ruszają najprawdopodobniej gdzies późna jesienią .Na castingu jak byłem brali chyba każdego jak leci i zrobili mnie zdjęcie z numerkiem wypełniłem karteczkę no i dobrze przesunięto zdjęcia bo może nie mają środków żeby zacząć .Fajnie było by zagrać nawet jako statysta zawsze to jakaś szansa na pojawienie się na ekranie .Nie dostałem info jak na razie kiedy ruszają zdjęcia do tego filmu żeby się zgłosić na plan filmowy .Wiem że to ma być film o księdzu Kotlarzu i wydarzeniach Radomskiego czerwca 1976 .Może ktoś wie czy zaczęto kręcić ten film czy już trwają prace nad nim ?
Chce wiedzieć bo się zgłosiłem a teraz nie mam info czy zaczynają kręcić .

użytkownik usunięty

Może są tutaj userzy któży też zgłosili się na casting do tego filmu i też może ktoś dostał takie info ? Jeśli ktoś wie coś czy prace nad tym filmem ruszyły albo mają dopiero ruszyć to proszę o odpowiedź .Bardzo mnie ciekawi czy ten film będzie kręcony jeszcze w tym roku .Prace mogą być przesunięte bo mogą nie mieć wielu środków żeby rozpocząć kręcenie ale jeśli mnie informowali o tym że przesuwają prace nad filmem prawdopodobnie na późna jesień to chyba jednak będą kręcić niedługo ?

Dziś zaczęły się zdjecia

Środki raczej mają, bo w dużej mierze "sponsorem" jest kościół.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones