Rojst
powrót do forum 2 sezonu

sezon 2 bardzo fajnie zagrany z całkiem dobrą akcją i pomysłem na suspens ( choć mi bardziej podobał się 1 sezon) - jednak netflix coraz bardziej odjeżdża w kierunku nachalnej homopropagandy, nie rozumiem co ten wątek ma wnosić do akcji filmu, poza na kierunkowaniem ideologicznym. Mimo wszystko polecam

ocenił(a) serial na 7
Slonicaqu_Slonicaqu

Ten wątek był już w pierwszym sezonie i jest kluczowy dla relacji Zarzyckiego z żoną

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
minek93

Nie oglądaj i nie narzekaj

ocenił(a) serial na 7
Agatonik

to świetny sposób na to żeby nic w życiu nie robić

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
minek93

Ile razy jeszcze można powtarzać?! LGBT+ to nie ideologia, to ludzie. Przestań słuchać Dudy. Co ma pedofilia do tematu? Kto, kiedykolwiek promował pedofilię. Chyba jedynie kościół.

ocenił(a) serial na 6
minek93

porównanie pedofilii do sytuacji,w której dwie dorosłe,świadome kobiety nawiązują głębszą relację xD jak bardzo trzeba być głupim i odklejonym,żeby takie coś pisać,aż mi za ciebie wstyd

minek93

Jakie zboczenia? Te co Kościół ukrywa?

użytkownik usunięty
Slonicaqu_Slonicaqu

Jakie wplatanie wątków? To są ludzie wokół nas, przestańcie robić z tego halo. Jak się para całuje na ulicy to też uważacie że to heteropropaganda? Kiedyś prawa kobiet wydawały się być czymś nadzwyczajnym. To jest wątek, tu akurat kluczowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones